Roland TD-02

( ilość produktów: 2 )

Perkusja elektroniczna Roland TD02 - widok z góry

Rozpocznij swoją przygodę z perkusją elektroniczną z serią perkusji Roland TD-02.

Seria Roland TD-02 zapewnia Ci najlepsze na świecie doświadczenie z elektroniczną perkusją na, to wszystko w przystępnej cenie. Każdy element współpracuje, tworząc kompletny zestaw perkusji elektronicznej, począwszy od dźwięków światowej klasy i ultraczułych padów, aż po narzędzia do nauki wbudowane w moduł, przez podzespoły i praktyczne funkcje redukcji hałasu podczas gry w domu. A dzięki opcjom rozbudowy, takim jak łączność Bluetooth® (opcjonalnie) do urządzeń mobilnych, ulepszalne pady i wiele innych, łatwo rozbudujesz swój setup za pomocą autentycznych akcesoriów Roland w miarę rozwoju potrzeb.

Nie ważne, czy jesteś młodym perkusistą rozpoczynającym przygodę, uczniem potrzebującym solidnego zestawu do ćwiczeń, czy dorosłym, który chce wrócić do gry na perkusji, seria TD-02 będzie twoim codziennym źródłem inspiracji.

Seria TD-02 ma wszystko czego potrzebujesz

Kiedy dopiero zaczynasz, ważne jest, aby mieć zestaw perkusyjny, który zachęca do nauki w właściwy sposób. Ekspresywne dźwięki, czułe pady i wygodne układy zestawów TD-02 stanowią niezbędną podstawę, pomagając Ci opanować autentyczne techniki gry, które z łatwością przeniesiesz potem na perkusję akustyczną.

Bardzo czułe pady perkusyjne

Każdy zestaw z serii TD-02 obejmuje pełny zestaw ultraczułych padów perkusyjnych, w tym werbel, trzy tom-tomy i oszczędzający miejsce pedał do bębna basowego. Specjalne guma padów perkusyjnych daje bardzo realności odbicia, a kąty padów i pozycje łatwo dostosować do swoich preferencji dzięki gładkim mocowaniom sprzętu.

Pady talerzowe z naturalnym brzmieniem

Pady crash i ride w zestawach TD-02 zachowują się naturalnie po uderzeniu i można je zagłuszyć chwytając za krawędź (funkcja choke) - tak samo jak się to ma przy talerzach perkusji akustycznej. Oferują one kilka opcji wyzwalania. A dzięki padowi hi-hat i pedałowi sterującemu, uzyskasz płynne przejścia od otwartego do zamkniętego hi-hatu.

Solidna rama TD-02 V-Drums

Rama perkusyjna serii TD-02 jest krokiem do przodu w porównaniu do tych, które są dostarczane z budżetowymi zestawami perkusyjnymi elektronicznymi, zapewniając solidną i stabilną możliwość intensywnej gry na perkusji. Kiedy skończysz grać, po prostu złóż ramę dwoma ruchami i schowaj perkusję gdzieś w kącie. Tak, to takie proste.

Regulowana wysokość dzięki modułowości

Rama od perkusji Roland TD02 oferuje łatwą regulację wysokości, co sprawia, że są idealne dla młodszych graczy. Bez problemu można w szybki i prosty sposób unieść ją do wysokości osoby dorosłej.

Niski poziom hałasu w porównaniu z dawnymi modelami

Perkusje elektroniczne są znacznie cichsze niż perkusje akustyczne, co oznacza, że możesz grać przez długie sesje, nie doprowadzając do szaleństwa swojej rodziny i sąsiadów. V-Drums są o wiele cichsze niż inne perkusje elektroniczne, dzięki innowacyjnym funkcjom redukcji hałasu, które znajdziesz tylko w zestawach Roland.

Sprzęt zaprojektowany do cichszej gry

Podczas gdy hałas padów perkusyjnych łatwo izoluje się w zamkniętej przestrzeni, "dudnienie" produkowane podczas gry pedałami czasami może przenikać do sąsiednich pokoi przez podłogę. Kontroler hi-hat i pedały do werbla w serii TD-02 są wyposażone w własne systemy pochłaniania dźwięku, zaprojektowane tak, aby zatrzymać ten transfer hałasu. Jeśli to nie wystarczy, można sięgnąć po nasze uznane produkty Noise Eater.

Moduł Dźwiękowy TD-02

Moduł TD-02 to serce zestawów z serii TD-02, umożliwiając dostęp do bogatego, ekspresywnego dźwięku perkusji i potężnych narzędzi do praktyki. A dzięki prostemu interfejsowi, możesz przejść daleko, nawet nie otwierając instrukcji.

Wysokiej jakości próbki dźwiękowe

Moduł TD-02 oferuje 16 gotowych do grania zestawów, zainspirowanych wysokiej klasy V-Drums. Obejmuj różne style muzyczne dzięki szerokiemu zakresowi zestawów akustycznych, od suchych, naturalnych bębnów i tłustych, przetworzonych zestawów studyjnych po potężne bębny rockowe, które brzmią, jakbyś grał na koncertowej scenie. Otrzymasz także nowoczesne zestawy elektroniczne, aby grać tym samym rodzajem dźwięków perkusyjnych, jakie słychać na dzisiejszych najpopularniejszych hitach.

pixel