Pearl Sensitone

( ilość produktów: 16 )

Pearl Sensitone to rodzina zawodowych werbli nawiązująca brzmieniem i budową do klasycznych werbli, które na przestrzeni dekad odcisnęły swoje piętno na muzyce popularnej. Pearl Sensitone to żywe brzmienie, niezawodność na koncertach i w studio nagraniowym oraz prawdziwy profesjonalny standard wyznaczony przez światową markę perkusyjną Pearl.

Pearl Sensitone - klasyka i nowoczesność o wielu obliczach

Werble Pearl Sensitone to seria profesjonalnych instrumentów o korpusach wykonanych z różnych popularnych i sprawdzonych w boju materiałów. Pearl zawarł w tej serii wszystko co się najbardziej sprawdziło na przestrzeni lat, zarówno w studio nagraniowym jak i na żywo. Zdecydowaną większość tej rodziny stanowią  werble metalowe. I tak pierwszy z brzegu Pearl Sensitone Aluminum to wyśmienity werbel aluminiowy, który swoją konstrukcją nawiązuje do legendarnego werbla Ludwig Supraphonic. Werble aluminiowe świetnie sprawdzają się w studio nagraniowym. Krótki sustain oraz suche brzmienie powodują, że tego typu instrumenty siedzą w każdym miksie bez względu na gatunek. Oczywiście równie dobrze sprawdzają się na żywo. Kolejny ponadczasowy klasyk z tej serii to werbel Pearl Sensitone Brass. Często porównywany do werbli Ludwig Black Beauty oferuje bardzo zbliżone brzmienie oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Mosiężny werbel znajdzie swoich miłośników wśród bębniarzy o bardziej rockowym rodowodzie, lecz nadal jest to dość uniwersalny instrument, który powinien znaleźć się w arsenale każdego zawodowca. Werble mosiężne występują tu w dwóch wariantach. Black Brass czyli czyli korpus o grubości 1 mm i wykończeniu Black Nickel oraz Premium Brass na korpusie o grubości 1,5 mm i w pięknym wykończeniu Patina Finish. W serii nie mogło zabraknąć werbli stalowych czyli Pearl Sensitone Steel. Klasyczny instrument do rocka o mocnym strzale i nieco dłuższym wybrzmieniu. Głośny i selektywny werbel, który świetnie reaguje na różne naciągi oraz tłumienie. Serię metalowych instrumentów dopełniają werble Pearl Sensitone Premium Phosphore Bronze, które zaskakują szlachetnym brzmieniem oraz niezwykłą selektywnością. No i do tego jeszcze klon czyli Pearl Sensitone Premium Maple. Klonowa klasyka w najlepszym wydaniu.

Wszystkie werble Pearl Sensitone łączy wysoka jakość wykonania oraz rewelacyjne, profesjonalne brzmienie. Jeśli szukasz klasycznych werbli w nowoczesnym wydaniu lub chcesz rozszerzyć swoją paletę brzmieniową znajdziesz na pewno coś dla siebie w serii Pearl Sensitone.

pixel