Pearl Eliminator

( ilość produktów: 7 )

Seria Pearl Eliminator jest znana na całym świecie jako doskonały wybór dla perkusistów, którzy szukają niezawodnego i profesjonalnego hardware'u perkusyjnego. Zaprojektowane i stworzone przez markę Pearl, która od lat jest liderem w branży perkusyjnej, te produkty są idealnym rozwiązaniem dla muzyków o wysokich wymaganiach.

Pearl Eliminator to seria zawodowego hardware'u perkusyjnego na który składają się stopy perkusyjne i statywy do hi-hatu z podziałem na podserie Eliminator Solo i Elimintor Redline.

W skład serii Pearl Eliminator wchodzi:

  • Podwójna Stopa perkusyjna Pearl Eliminator Redline P2052C
  • Pojedyncza stopa perkusyjna Pearl Eliminator Redline P2050C
  • Statyw do hi-hatu Pearl Eliminator Redline H1050
  • Statyw do hi-hatu Pearl Eliminator Redline H2050
  • Podwójna stopa perkusyjna Pearl Eliminator Solo P1032
  • Pojedyncza stopa perkusyjna Pearl Eliminator Solo P1030
  • Statyw do hi-hatu Pearl Eliminator Solo H1030

Stopy do bębna basowego Pearl Eliminator Redline znane z niezrównanej szybkości i precyzji. Zawierają zaawansowany system napędowy, pozwalający na płynne i dynamiczne uderzenia, niezależnie od stylu gry perkusisty. Możliwość wielu regulacji w tym ta kluczowa polegająca na zastosowaniu wymiennych krzywek. Dzięki temu kupując jedną stopę można dostosować jej szybkość i atak poprzez dobranie odpowiedniego koloru krzywki. To stopy, które da się dostosować do grającego, a nie odwrotnie. Najbardziej wszechstronna seria, która zawsze jest trafnym i bezpiecznym zakupem.

Statywy do hi-hatu z serii Pearl Eliminator Redline występują w wariancie z dwiema nogami i z trzema nogami. Cały mechanizm oparty jest na przekładni, która także posiada wymienne krzywki. Łatwość w kontroli, możliwość dobrania twardości sprężyny, cichy napęd i duże opcje dostosowania. Jeśli ktoś raz spróbuje hi-hatów z tej serii nie będzie chciał grać na innym statywie.

Stopy i statyw do hi-hatu z serii Eliminator Solo to lżejsza i uproszczona wersja modeli Redline, dla osób, które nie potrzebują aż takiej mnogości regulacji. Proste, szybkie i niezawodne rozwiązania. 

Seria Pearl Eliminator to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności, które są niezbędne dla każdego profesjonalnego perkusisty. Bezkonkurencyjne cechy techniczne, precyzja wykonania oraz możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji sprawiają, że te produkty są doskonałym wyborem dla muzyków na każdym poziomie umiejętności. Jeśli szukasz hardware'u perkusyjnego, który przewyższa oczekiwania, seria Pearl Eliminator to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

pixel