31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ
2021-08-16

X-Click jako nowy Groove Wedge

 

Produkty marki Grux-X są odpowiedzią na potrzeby perkusistów. Russ Miller i Bill Detamore postanowili stworzyć produkty pod własną marką i nie kooperować już z marką Yamaha. 

Wiele werbli, także tych topowych, ma świetnie brzmienie samo w sobie, ale dźwięk cross stick (pałeczka uderzana o obręcz werbla) był zwykle tragiczny i nie komponował się z resztą. 

Odpowiedzią na ciepło i drewniano brzmiący cross-stick na każdym werblu było stworzenie X-Click. Wykonany on jest z drewna klonowego w połączeniu z miedzią (znajduje się ona wewnątrz warstw). Połączenie klonu i miedzi zapewnia stabilność wymiarową i wytrzymałość mechaniczną. Przede wszystkim jednak zapewnia genialny dźwięk cross stick. Całości dopełnia system regulowanego montażu Mono Mount, który sprawia, że pasuje do każdego werbla od 10" do 15".

Przymocowanie do dowolnego werbla jest bardzo proste. Wystarczy odkręcić 2 śruby, założyć X-Click i dokręcić śrubę. I tak, to wszystko! W prostocie siła.

Produkty X-Click występują w kilku wariantach kolorystycznych, od klasycznego olejowanego drewna po egzotyczne wykończenia. 

Gruv-X przedstawia nową obręcz do efektu Cross Stick X-Click

X-Click nowa alternatywa dla Yamaha Groove Wedge

 Gruv-X X-Click zamiast Yamaha Groove Wedge

 

pixel