31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ
2019-02-08

Pałki Zildjian w DrumCenter

Pałki perkusyjne Zildjian po długim czasie nieobecności wracają do DrumCenter.pl 
Wszystko za sprawą nowego kontraktu VIP Zildjian Flagship Store, który zapewnia nam ogromną dostępność w centralnym magazynie europejskim i przede wszystkim zawsze ŚWIEŻE pałki, czyli to co jest dla nas najważniejsze, JAKOŚĆ.

Oferta pałek Zildjian w naszym sklepie będzie stale powiększana. Aktualnie znajdziesz większość najpopularniejszych modeli z serii Hickory. Nie zapomnieliśmy też o DIPach, czyli pałkach z warstwą antypoślizgową. Jak to w ofercie Zildjiana nie może zabraknąć także koloru i tutaj z pomocą przychodzą serie CHROMA oraz NEON.
W serii CHROMA po raz pierwszy zastosowano lakier metaliczny. Seria NEON natomiast charakteryzuje się zastosowaniem "bardzo widocznych" kolorów :)


Na początku 2018 roku Zildjian przemodelował większość swoich modeli i przeprowadził rebranding. Wielkie logo "Z" (poza modelami sygnowanymi), które pojawiło się na pałkach świadczy o tym, że dostajesz świeżą, nie leżakowaną pałkę. Nowy styl połączenia główki i szyjki sprawiły, że pałki Zildjian stały się jeszcze bardziej wytrzymałe.Pałki Zildjian - Nowe logo
pixel