Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tama - werbel Woodworks

( ilość produktów: 3 )

Werble Tama Woodworks to niedrogie instrumenty dla początkujących i średnio-zawansowanych. Werbel Woodworks zaskakuje wysoką jakością wykonania i dobrym brzmieniem, co zważywszy na niewygórowaną cenę czyni te werble ciekawą propozycją. Jeśli szukasz swojego pierwszego werbla lub potrzebujesz drugi do zestawu werbel Woodworks od Tamy to świetny wybór.

Werbel Woodworks - dobre brzmienie i jakość firmy Tama

Werbel Woodworks to werbel drewniany i posiada korpus wykonany z 8 warstw topoli, który zapewnia pełny i ciepły dźwięk w połączeniu ze średnim atakiem. Stalowe sprężyny Tama reagują z duża czułością dając ciepły werblowy sound już przy bardzo niskiej dynamice. W mocniejszym graniu zapewniają dobry strzał w połączeniu z atakiem z naciągu uderzanego. Werble Tama Woodworks są fabrycznie wyposażone w oryginalne naciągi Tama dobrej jakości, co zapewnia jakość brzmienia i łatwość strojenia od momentu wyjęcia nowego werbla z kartonu. Górny, uderzany naciąg to oczywiście tradycyjna powlekana membrana w typie popularnego Ambassadora, bez żadnych tłumień. Dolna, rezonasowa membrana w typie Hazy jest dużo cieńsza tak by dobrze reagowała ze sprężyną werblową.

Werble Woodworks wyposażone zostały w stylowy osprzęt w kolorze czarnym matowym, co w połączeniu z efektownymi okleinami imitującymi egzotyczne drewno daje niesamowity efekt wizualny. Werbel Tama Woodworks przekonuje swoim wyglądem, który zdecydowanie podnosi jego wartość. W połączeniu z dobrym brzmieniem i szerokim zakresem strojenia otrzymujemy przystępny w cenie instrument.

pixel