Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Werble Tama Metalworks

( ilość produktów: 7 )

Werble Tama Metalworks to seria przystępnych cenowo stalowych instrumentów. W rodzinie Tama Metalworks występują zarówno klasyczne werble w typowych rozmiarach jak 14x5,5" czy 14 x6,6", ale także mniejsze efektowe werble oraz bardzo ciekawe instrumenty typu Mini-Tymp.

Klasyczne werble stalowe charakteryzują się jasnym, mocnym brzmieniem bardzo przydatnym w muzyce rockowej i innych mocnych odmianach muzyki. Duża ilość ataku o jasnym brzmieniu powoduję, że werble Tama Metalworks są bardzo selektywne i ściana gitar im niegroźna. Z łatwością przebiją się nawet w bardzo gęstym miksie innych instrumentów nadając rytm całości. Duża głośność i wyśmienita dynamika sprawiają , że stalowe werble Tama Metalworks najlepiej czuję się traktowane mocną ręką. Dość długi sustain charakterystyczny dla werbli stalowych ma wielu miłośników, ale jeśli nie jest on pożądany łatwo go ograniczyć przy pomocy żelków lub ringu tłumiącego. Ciekawym instrumentem z serii jest werbel Tama Metalworks Black Steel 14x8. Dzięki korpusowi głębokiemu na 8" werbel ten ma dużą głośność i fajne otwarte brzmienie. Zabrzmi też najniżej ze wszystkich werbli z serii Metalworks. Jeśli szukasz mocnego werbla o tłustym brzmieniu ten model może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Werble Tama Metalworks to także seria bardzo popularnych ostatnio instrumentów o nazwie Tama Mini-Tymp. Jest to werbel efektowy o budowie timbalesa wyposażonego w regulowaną sprężynę. Tylko jeden górny naciąg powoduje, że bęben brzmi jak klasyczny timbales, a po włączeniu sprężyny otrzymujemy wyśmienity efektowy werbel dobrze wpisujący się w aktualne brzmienia. Werble Tama Metalworks Mini-Tymp występują w różnych średnicach, ale zawsze o tej samej głębokości 3" i wszystkie wyposażone są w tom holder z clampem Tama MC69.

Werble Tama Metalworks to rodzina niedrogich i dobrze brzmiących instrumentów. Szczególnie polecana jest muzykom średniozaawansowanym i początkującym, ale także poszukiwaczom nietuzinkowych brzmień jakie oferują werble efektowe Tama Mini-Tymp.

pixel