Werble Tama

( ilość produktów: 44 )

Bogata oferta Tamy ma swoje odzwierciedlenie również w mnogości serii werbli. Szalenie dopracowane, nawet od najbardziej przystępnych cenowo serii. Świetnie wykończone, i genialnie brzmiące. Na niektóre modele jak choćby Starphonic Aluminium czekać trzeba w długich kolejkach, z powodu zapotrzebowania na ten ręcznie wykonywany instrument.  

 

Oferta werbli Tama opiera się na kilku filarach:

 

Soundworks – przystępne cenowo werble wykonane z Klonu i Kapuru (odmiana mahoniu) znakomite dla początkujących, zaskoczą brzmieniem i wykonaniem nawet bardzo doświadczonych muzyków

SLP (Sound Lab Project)– teoretycznie Półprofesjonalne werble, które jednak uciekają tradycyjnej klasyfikacji i śmiało mogą konkurować z półką w pełni profesjonalną.

Starclassic – Dopasowane brzmieniowo do zestawów o tej samej nazwie, znakomicie wpiszą się w brzmienie Starclassiców Maple, Performer B/B czy Bubingi

Starphonic – produkowane w Japonii przez najbardziej doświadczonych rzemieślników

Star – czyli top w ofercie Tamy, ręcznie wykonywane na specjalne zamówienie z nietypowych gatunków drewna.  

 

W werblach tej marki spotkamy sporo rozwiązań mających na celu ułatwić życie perkusisty takich jak maszynki Linear Drive, Datachable But Plate (wymiana sprężyny bez potrzeby zdejmowania obręczy), czy Grooved Hoop.

pixel