Werble Tama

( ilość produktów: 43 )

Bogata oferta Tamy ma swoje odzwierciedlenie również w mnogości serii werbli. Szalenie dopracowane, nawet od najbardziej przystępnych cenowo serii. Świetnie wykończone, i genialnie brzmiące. Na niektóre modele jak choćby Starphonic Aluminium czekać trzeba w długich kolejkach, z powodu zapotrzebowania na ten ręcznie wykonywany instrument.  

 

Oferta werbli Tama opiera się na kilku filarach:

 

Soundworks – przystępne cenowo werble wykonane z Klonu i Kapuru (odmiana mahoniu) znakomite dla początkujących, zaskoczą brzmieniem i wykonaniem nawet bardzo doświadczonych muzyków

SLP (Sound Lab Project)– teoretycznie Półprofesjonalne werble, które jednak uciekają tradycyjnej klasyfikacji i śmiało mogą konkurować z półką w pełni profesjonalną.

Starclassic – Dopasowane brzmieniowo do zestawów o tej samej nazwie, znakomicie wpiszą się w brzmienie Starclassiców Maple, Performer B/B czy Bubingi

Starphonic – produkowane w Japonii przez najbardziej doświadczonych rzemieślników

Star – czyli top w ofercie Tamy, ręcznie wykonywane na specjalne zamówienie z nietypowych gatunków drewna.  

 

W werblach tej marki spotkamy sporo rozwiązań mających na celu ułatwić życie perkusisty takich jak maszynki Linear Drive, Datachable But Plate (wymiana sprężyny bez potrzeby zdejmowania obręczy), czy Grooved Hoop.

Producent
Średnica:
Głębokość
Korpus
Cena
-
Pokaż tylko
pixel