Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Werble Sonor, sygnowane: Benny Greb, Gavin Harrison

( ilość produktów: 5 )

 Sonor to jedna z najstarszych europejskich marek, która produkuje instrumenty perkusyjne od 1875 roku. Jest to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych firm w branży na świecie. Instrumenty niemieckiej firmy Sonor znane są z wykonania na wysokim poziomie, dbałości o szczegóły oraz innowacyjnych rozwiązań. Precyzja wykonania i zastosowanie najlepszych materiałów przekłada się na doskonałe, klarowne brzmienie perkusji tego producenta. Instrumenty Sonora posiadają swoja indywidualną sygnaturę brzmieniową i trudno je pomylić z innymi. Jakość potwierdzona przez wielu znanych perkusistów, na czele z chociażby takimi postaciami jak Benny Greb, Jojo Mayer, Aaron Spears czy ikona światowego jazzu Jack De Johnette. Lista znanych bębniarzy, endorserów Sonora jest długa i imponujaca...

Werble Sonor, niemiecka jakość i precyzja.

Jednym z najbardziej popularnych użytkowników werbli Sonor jest znany edukator Benny Greb. W ofercie firmy znajdziemy obecnie dwa sygnowane nazwiskiem artysty instrumenty. Sonor Benny Greb Signature 13x5,75 to werbel w dwóch wersjach. Pierwszy na korpusie bukowym, znany i lubiany jeszcze z czasów pierwszej wersji, a drugi mosiężny. Oba werble brzmią bardzo charakterystycznie, są bardzo czułe na artykulację i imponują zakresem dynamiki. Zdecydowanie jedne z najlepszych 13 calowych werbli obecnie produkowanych. Warto wspomnieć o rewelacyjnym systemie wewnętrznych, wymiennych tłumików wprowadzonym w nowych wersjach tych werbli. Bardzo przydatny patent pozwalający na szybka zmianę charakteru brzmienia. Działa bezproblemowo i precyzyjnie. To samo można powiedzieć o maszynce sprężyn Dual Glide Strainer, w którą wyposażone są oba werble. Kolejnym wyśmienitym werblem sygnowanym jest Sonor Protean Snare by Gavin Harrison. Tym razem korpus werbla to brzoza o wymiarach 14x5,25".

Poza instrumentami sygnowanymi w ofercie znajdziemy oczywiście werble ze znanych zawodowych serii Sonora. Werble Sonor ProLite na korpusach klonowych,  brzozowe SQ1, a także werble z serii Sonor Vintage. W tych ostatnich zastosowano jakościowy buk jako materiał korpusu.

Wisienką na torcie są werble Sonor One Of A Kind czyli popis mistrzowskich umiejętności rzemieślników Sonora. Werble produkowane w bardzo limitowanej ilości o pięknej prezencji i wyjątkowym brzmieniu. Każdy werbel Sonor One Of A Kind to wyjątkowy i bardzo rzadki instrument dla kolekcjonerów i bębniarzy ceniących oryginalność.

Werble marki Sonor to bardzo bogata oferta wysokiej jakości instrumentów. Wiele z tych instrumentów, zwłaszcza z wysokich serii sprowadzamy na zamówienie. Jeśli nie znalazłeś swojego wymarzonego werbla w naszej stałej ofercie napisz do nas. Pomożemy!

pixel