Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Werble Pearl

( ilość produktów: 7 )

Marka Pearl jest jedną z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych na świecie firm zajmujących się produkcją instrumentów perkusyjnych. Co oczywiste posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wybór werbli, będących niejako ukoronowaniem zestawu perkusyjnego, jak również osobnym instrumentem. Werble Pearl to zarówno klasyczne konstrukcje, które sprawdziły się w boju na przestrzeni dekad jak i nowoczesne, odważnie skrojone instrumenty o innowacyjnych pomysłach konstruktorskich. Na bogatą ofertę werbli Pearl składa się kilka formuł - Sensitone, Masters, Signatures Series, Free Floating, Hybrid Exotic, oraz oferty limitowanych, lub nietypowych rzadkich modeli.

Jedną z najbardziej popularnych obecne serii jest Pearl Sensitone. To kolekcja zawodowych werbli nawiązujących do klasycznych konstrukcji. Rewelacyjne werble aluminiowe o bezszwowych korpusach w rozmiarach 14x5 oraz 14x6,5 sprawdzą się wyśmienicie w studio i na scenie. Ich mosiężne odpowiedniki w wykończeniu Black Brass to także już klasyka gatunku. Te polecane zdecydowanie do mocniejszego grania werble zadziwiają czułością, dynamiką i mocą. W rodzinie Sensitone znajdziemy także klasyczne werble klonowe, a nawet Premium Phosphore Bronze. Wszystkie werble z tej serii trzymają wysoki poziom wykonania i doskonałe brzmienie.

Pisząc o werblach Pearla nie można pominąć instrumentów z rodziny Free Floating. Ta innowacyjna konstrukcja, z której słynie Pearl zakłada zero ingerencji w korpus werbla. Lugi oraz maszynka sprężyny zamontowane są na specjalnej ramce i nie są przykręcone do korpusu, który rezonuje bez ograniczeń. Korpusy wykonane z różnych materiałów oraz o różnej głębokości aż do 14x8 oferują szeroką paletę brzmień.

Pearl Masters to jedna z najbardziej popularnych serii tego producenta. Tu znajdziemy najbardziej popularne werble klonowe. To zawodowe instrumenty dobrze znane perkusistom na całym świecie. Pearl znany jest od lat z łączenia drewna z włóknem szklanym w swoich instrumentach. Kontynuacją tej przygody jest obecna seria Hybrid Exotic. Niezwykle ciekawe werble z wysokiej półki posiadające praktyczny patent w postaci blokowanych śrub naciągowych. Te werble są całkowicie odporne na rozstrajanie! Nowościami związanymi z 75-leciem istnienia marki Pearla są wskrzeszone serie President, Duolux a także werble klepkowe czyli seria StaveCraft. Te ostatnie to instrumenty o masywnych, grubych korpusach i niezwykłym brzmieniu oraz ataku. Jeśli natomiast szukamy solidnego werbla z półki semi-pro warto zainteresować się seria Modern Utility. To niedrogie instrumenty, ale dobrze wykonane i brzmiące.

Marka Pearl to jeden z najbardziej znanych graczy w świecie perkusyjnym. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wybredny perkusista znajdzie tu werble dla siebie, mogąc być pewnym wysokiej jakości i brzmienia do których przyzwyczaił nas producent. Każdy werbel Pearl to świetnie wykonany instrument, od modeli podstawowych po te z najwyższej półki i modele sygnowane.

pixel