Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Werble Mapex

( ilość produktów: 1 )

Werble Mapex to szeroka oferta popularnych instrumentów dobrej jakości w przystępnych cenach. Dobrze znana w naszym kraju marka oferuje bogaty asortyment instrumentów perkusyjnych, z których kilka modeli zdobyło dużą popularność.

Seria werbli Mapex Black Panter to rodzina instrumentów wykonanych z różnych materiałów. Znajdziemy tu werble metalowe na korpusach wykonanych z mosiądzu, miedzi, aluminium i stali (także w wersji kutej) oraz werble klonowe i hybrydowe, łączące różne gatunki drewna o różnej grubości korpusu. To zawodowe werble z najwyższej serii wyposażone w bardzo dobrej jakości maszynki oraz obręcze typu S-hoop, które w Mapexie nazywane są Sonic Saver Hoops. Charakterystyczne lugi oraz logo z wizerunkiem czarnej pantery wyróżnia wizualnie werble z tej rodziny Mapexa. Brzmieniowo mamy tu do czynienia z całą paletą werblowych barw w zależności od rodzaju korpusu i rozmiaru bębna.

Mapex Armory to seria atrakcyjnych cenowo werbli o bardzo dobrym brzmieniu. Szczególnym zainteresowaniem fanów Mapexa cieszy się werbel Mapex Armory Tomahawk 14x5,5. To klasyczny stalowy instrument o mocnym ataku, dużej głośności, ale tez czułości na artykulację. Piękne wykończenie w czarnym chromie, obustronne tubowe lugi oraz obręcze Power Hoop 2,3 mm to dodatkowe atuty instrumentu. Podobnie rzecz ma się w przypadku werbla Mapex Armory Exterminator. To świetnie wykonany instrument, skrojony do mocniejszego grania i przy okazji cieszy oko pięknym wykończeniem zewnętrznej warstwy orzecha.

Mapex MPX to popularna seria niedrogich werbli o dobrych właściwościach brzmieniowych. Werble drewniane na korpusach klonowych, brzozowych i topolowych oferują ciepłe brzmienie w szerokim zakresie strojenia. Wersje stalowe werbli z rodziny MPX charakteryzują się mocnym atakiem i dużym zakresem dynamiki.

pixel