Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Werble Ludwig Universal

( ilość produktów: 4 )

Werbel Ludwig Universal to młodszy brat legendarnego werbla Ludwig Black Beauty, który na wiele dekad wyznaczył wzorzec doskonałego werbla mosiężnego. Firma Ludwig zaczęła produkować werble mosiężne w wykończeniu czarnym niklowanym już w latach 20tych ustalając tym samym trend powtarzany później przez wiele marek.

Werbel Ludwig Universal - brzmienie i budowa

Seria werbli Universal firmy Ludwig oferuje wymagającym perkusistom nową paletę dźwiękową, która uzupełni praktycznie każdy styl muzyczny. Werble zostały zaprojektowane, aby wprowadzić na scenę unikalne muzyczne brzmienia, które dobrze sprawdzają się w różnych stylach muzycznych w wielu zakresach strojenia. Mosiężne werble Ludwig Universal są wzorowane na słynnym modelu Black Beauty i brzmieniowo bardzo przypominają swojego starszego i dużo droższego brata. Mocne brzmienie z mosiężnego korpusu o wyśmienitej projekcji i selektywności zdecydowanie predysponuje werble Ludwig Universal do rockowego grania. Charakterystyczny pazur werbli mosiężnych znajdzie swoich wielbicieli wśród rockowych i metalowych perkusistów. Jest to także świetny uniwersalny instrument, który zasili paletę brzmieniową bębniarzy poruszających się w lżejszych gatunkach takich  jak pop, soul czy blues.

Werble Ludwig Universal budową i wyglądem także przywodzą na myśl klasykę od Ludwiga. Korpus z centralnym przetłoczeniem wykończony czarnym niklem, do tego klasyczne tubowe lugi oraz nowa maszynka P88i, która jest bardzo solidna i wygodna w obsłudze. To co wyróżnia serię Universal to klasyczna prezencja werbli oraz klasyczne brzmienia w bardzo atrakcyjnej cenie. Werble Ludwig Universal - bogactwo dźwięku nigdy nie było tak dostępne.

pixel