Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Werble Basix, DC Pure: idealne dla początkujących

( ilość produktów: 3 )

Werble DC Pure to przystępne cenowo instrumenty, znakomite na początek zmagań z grą na instrumencie jakim jest perkusja. 

W przypadku najtańszych werbli zwykle rekomendujemy werble stalowe, które lepiej eksponują uderzenia pałki, są przy tym dużo plastyczniejsze w stroju, czyli można je stroić na wiele sposobów, zarówno nisko jak i wysoko. Wyjątkiem jest tu drewniany werbel Basix, który wchodzi w skład zestawu ze statywem, padem ćwiczeniowym. Całość jest zapakowana w solidny plecak. Zestaw można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, także na lekcje perkusji. Dobry wybór dla uczniów.

Werble DC Pure / Basix do dobrze wykonane i niedrogie instrumenty. Dobrej jakości osprzęt, maszynki czy masywne lugi gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Co ciekawe werble DC Pure wyposażone są w 10 śrub naciągowych na stronę podczas gdy większość budżetowych instrumentów posiada ich 8. Zapewnia to precyzyjniejsze strojenie oraz dłuższy okres utrzymania pożądanego stroju. Werble marki Basix mają standaryzowane rozmiary, oraz co bardzo ważne standardowej średnicy gwinty, oraz śruby dzięki czemu nie będzie problemu z dopasowaniem części zamiennych.

pixel