Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Roland TD-50

( ilość produktów: 2 )

Roland TD-50 to flagowy model marki, skupiający w sobie wszystkie technologiczne osiągnięcia Rolanda w dziedzinie perkusji elektronicznych. Roland to światowy lider w dziedzinie instrumentów elektronicznych i niedościgniony wzór w projektowaniu perkusji elektronicznych. Realistyczne brzmienie, komfort gry oraz niezawodność to trzy podstawowe cechy najwyższych modeli perkusji elektronicznych Rolanda.

Roland TD-50 – perkusja elektroniczna z najwyższej półki

Na to, że Roland TD 50 to instrument najwyższej klasy składa się kilka czynników. Zacznijmy od budowy instrumentu. Duże, najwyższej klasy pady bębnów i talerzy zostały zastosowane w całym zestawie, w tym przełomowy cyfrowy werbel, ride i pady hi-hat, które zapewniają bardzo szczegółową grywalność trzem najbardziej podstawowym elementom zestawu. Pełnowymiarowy, 14-calowy werbel zapewnia komfort gry taki sam jak na akustycznym instrumencie, bez kompromisów związanych z małymi padami. Jest to wielostrefowy, siateczkowy pad cyfrowy co czyni go najbardziej zaawansowanym padem perkusji elektronicznej. Czułość i dynamika niespotykana dotąd w innych padach. Dwuczęściowy pad hi-hatu zachwyca realnością obsługi i doskonałą reakcją na niuanse gry i obsługi. Rama instrumentu to także wysokiej jakości konstrukcja o dużej wytrzymałości i stabilności.

Moduł Roland td-50 to najbardziej zawansowane urządzenie tego rodzaju. Inspirujące zestawy, opracowane we współpracy z najlepszymi perkusistami i inżynierami od nagrań, pozwalają na nadanie dowolnego stylu za naciśnięciem jednego przycisku. Technologia Prismatic Sound Modeling ożywia wielowarstwowe sample nagrane w światowej klasy studiach sprawiając, że zapominamy iż nie gramy na instrumencie akustycznym. Moduł TD-50 pozwala na szereg modyfikacji brzmień na każdym poziomie. Korekta strojenia, tłumienia, wybór głębokości korpusów, typów naciągów, charakterystyka talerzy – o tym wszystkim możemy zdecydować sami. Stopień customizacji brzmienia naszego zestawu jest nieograniczony.

Perkusja elektroniczna Roland TD-50 to instrument najwyższej klasy, pozwalający poczuć się jak za zestawem akustycznym, korzystając jednocześnie z elastyczności instrumentu elektronicznego.

pixel