Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy TD-1 Roland

( ilość produktów: 2 )

Roland TD-1 to jeden z najpopularniejszych zestawów perkusji elektronicznej na świecie. Skierowany do początkujących perkusistów, którym pozwoli na odkrycie perkusji, podczas gdy zawodowcy podniosą swoje umiejętności i technikę.

Roland TD-1 – dwa oblicza zestawu perkusyjnego

Roland TD1 to tak naprawdę dwa modele różniące się od siebie prawie wszystkim. Łączy je moduł, który jest bardzo prosty w obsłudze. Roland TD-1K to model najprzystępniejszy dla naszego portfela i znakomity pomysł na pierwszy zestaw perkusyjny dla chcących zweryfikować swoją pasję, lub rodziców poszukujących zestawu ćwiczeniowego dla swoich latorośli. Niewielkie rozmiary pozwolą umieścić zestaw nawet w niewielkich mieszkaniach, bez konieczności pozbywania się łóżka czy szafy. Przemyślana konstrukcja padów, oraz kontrolerów stopy i hi-hatu pozwoli ćwiczyć bez nadmiernego hałasu. Możemy więc rozwijać swoją pasję bez narażanie się na nienawistne spojrzenia sąsiadów z bloku.

Model Roland TD-1DMK to już zupełnie inna para kaloszy jeśli chodzi o konstrukcję. Masywna rama przypominająca te z droższych zestawów Rolanda no i przede wszystkim pady siateczkowe, pozwalające zbliżyć się realizmem gry do perkusji akustycznej. W przypadku tej wersji konieczne będzie dokupienie pedału stopy (nie ma go w zestawie), gdyż w przeciwieństwie do młodszego brata mamy tutaj pad bębna basowego, a nie kontroler. TD1DMK to idealny zestaw dla początkujących. Łatwy w konfiguracji, intuicyjny w użyciu. Wystarczy podłączyć zasilanie, słuchawki lub głośniki i możesz zacząć grać. Autentycznie brzmiąca kolejka zestawów perkusyjnych, podkładowe funkcje treningowe i oprogramowanie Melodics pozwolą poznać podstawowe zasady i zwiększyć efektywność ćwiczeń.

Perkusja elektroniczna Roland TD-1 to świetny wybór na początek przygody z bębnami oraz niezastąpiony kompan w codziennych ćwiczeniach!

pixel