Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy Roland TD-07

( ilość produktów: 2 )

Roland TD-07 to najnowszy zestaw perkusji elektronicznej tego producenta oparty na naciągach siateczkowych i rozbudowanym module TD-07. Przeznaczony zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych muzyków, pragnących ćwiczyć bez wychodzenia do sali prób.

Roland TD-07 – codzienne ćwiczenia i nauka gry na perkusji

Roland TD 07 to kompaktowy i przystępny cenowo zestaw perkusyjny, ale z profesjonalnym brzmieniem, grywalnością i funkcjami, które przyspieszają naukę. Mimo tego że pady są mniejsze niż w większych zestawach, docenisz satysfakcjonującą grywalność werbla PDX-8 i trzech tomów PDX-6A. Wszystkie wyposażone w ultraciche, dwuwarstwowe naciągi siateczkowe Rolanda. Kompaktowe talerze crash i ride CY-5 pozwalają grać z ekspresją tam, gdzie jest mało miejsca. Wersja zestawu oznaczona symbolem TD-07DMK posiada montowany na ramie pad stopy, który pomimo swych niewielkich rozmiarów obsłuży z powodzeniem podwójną stopę. Wersja TD-07KV to już pad stopy KD-10, spotykany w wyższych modelach Rolanda.

Moduł Ronald TD-07 posiada możliwość edycji próbek poprzez zmianę ustawień parametrów, procesor efektów (pogłos, delay, fazer itp) oraz bezprzewodowa łączność Bluetooth dla przesyłania podkładów do modułu. Wejście USB pozwalające podłączyć zestaw do komputera umożliwia przesyłanie komunikatów Midi i wyzwalanie zewnętrznych próbek. Spora ilość fabrycznych, profesjonalnie brzmiących zestawów pozwala dostosować ulubione brzmienie.

Perkusja elektroniczna Roland TD-07 to model  polecany szczególnie jako zestaw do ćwiczenia w domu. Zarówno dla rozpoczynających przygodę z perkusją, jak i dla muzyków chcących podnosić umiejętności ćwicząc w domu.

pixel