Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy TD-02 Roland

( ilość produktów: 2 )

Roland TD-02 to rodzina najnowszych zestawów V-Drums Rolanda, która jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie w segmencie kompaktowych i dobrze brzmiących perkusji elektronicznych. Roland słynie z jakości i rewelacyjnych próbek dźwiękowych, a to właśnie tego brakowało w tym segmencie cenowym.

Roland TD-02 – kompaktowe perkusje do nauki i codziennych ćwiczeń
Perkusje elektroniczne Roland TD-02 występują w dwóch wersjach. Model TD-02K to najbardziej kompaktowy zestaw na trójnożnej ramie. Zajmuje on najmniej miejsca ze wszystkich zestawów elektronicznych Rolanda. Wersja droższa, czyli TD-02KV została wyposażona w ramę czteronożną, przypominającą tę z wyższych modeli. Ponadto siateczkowy pad werbla w tym modelu zbliża nas do realności droższych zestawów Rolanda.

Sercem perkusji Roland TD02 jest najnowszy moduł o symbolu TD-02. Wyposażony w 16 gotowych do gry zestawów perkusyjnych o wysokiej jakości dźwięku, zaczerpnięte z wyższych modeli Roland V-drums.

Siadaj i graj. Nie musisz spędzać wielu godzin, ślęcząc nad instrukcją. Wszystko robisz intuicyjnie. Tryb coach staje się twoim osobistym trenerem. Jest on bardzo pomocny w codziennym treningu. Rozwijaj swoje poczucie rytmu, timing i szybkość.

Metronom zawsze gotowy na twe rozkazy z przyjemnym dla ucha dźwiękiem.

Najnowsza generacja modułu obsługuje opcjonalną komunikację Bluetooth (moduł bluetooth sprzedawane osobno). Wzorowane na wyższych modelach barwy brzmieniowe o znakomitej naturalności.

Oprócz wbudowanych zestawów perkusyjnych i utworów, TD-02 jest również kompatybilne z popularnymi programami edukacyjnymi, takimi jak Melodics i Rec'n'Share. Zestawy Roland TD-02 są dostępne w przystępnych cenach, dzięki czemu możesz wygodnie ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności perkusyjne w domu. Jeśli szukasz niedrogiego, wygodnego zestawu, to perkusja elektroniczna Roland TD-02 jest idealnym wyborem.

Realistyczny pad werbla PDX-8 w TD02KV

W zestawie TD02KV występuje werbel siateczkowy oznaczony symbolem PDX-8. Posiada on regulację napięcia tak jak w przypadku wyższej klasy padów V-Drums. Oferuje naturalne odbicie, pełny felling i kontrolę nad każdym uderzeniem, a dwa triggery doskonale wychwytują to czego oczekujesz od pada. Pad ten doskonale rozpoznaje artykulację w szerokim zakresie dynamiki. Posiada on możliwość grania cross-stick.

Talerze w rodzinie roland td02 kołyszą się naturalnie, posiadają funkcję chocke, czylu tłumienie dźwięku ręką.

Rodzina perkusji TD02 posiada bardzo ciche kontrolery stopy i hi-hatu. Nie przenoszą one hałasu oraz wibracji. Należą do jednych z najcichszych w całej gamie perkuji elektornicznych Roland.

Różnice pomiędzy perkusjami Roland TD02
W skrócie pisząc Roland TD-02KV różni się od TD-02K padem werbla oraz ramą. W Modelu TD02KV występuje rama z 4 nogami i siateczkowym padem PDX-8, a w modelu TD02K rama posiada 3 nogi i gumowy pad werbla.

 

pixel