Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Alesis - perkusje elektroniczne

( ilość produktów: 8 )

Alesis to marka dobrze zadomowiona na rynku perkusji elektronicznych, i posiadająca spore doświadczenie w produkcji przystępnych cenowo instrumentów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych muzyków. Wszystkie produkty Alesis objęte są 2 letnią gwarancją realizowaną w Polsce.

Nasze perkusje elektroniczne Alesis

Alesis TURBO Mesh Kit (100% siateczkowe pady) to w pełni siateczkowy zestaw perkusyjny, który jest niemal bezgłośny. Kontrolery zamiast fizycznego mechanizmu stopy nie przenoszą żadnych wibracji na konstrukcję budynku, dzięki czemu można grać nawet w nocy przez uciążliwości dla domowników i sąsiadów. Lekka rama i duża mobilność. Alesis TURBO Mesh Kit oparty jest na module DM Lite.

Alesis Nitro Mesh Kit to godny następca popularnego modelu DM6 na którym wychowała się rzesza młodych perkusistów. Wyposażony w naciągi siateczkowe tomów i werbla. Lekarstwo na odwieczny problem z dużą głośnością zestawu akustycznego. Zestaw wyposażony w moduł NITRO i pad stopy wraz z prawdziwym mechanizmem.

Alesis Surge MESH Kit ( 100% siateczkowe pady) to całkowicie nowy produktzastąpił model Alesis Forge. W całości wyposażony jest w naciągi siateczkowe i masywną metalową ramę. Siateczkowe pady na wszystkich bębnach zapewniają niesamowitą ciszę podczas ćwiczeń.

Alesis Command MESH Kit (100% siateczkowe pady) w pełni siateczkowy zestaw z zaawansowanym modułem.  Realistyczne odczucie z gry przy bardzo niewielkiej głośności.  Poprawiony pad bębna basowego jest praktycznie bezgłośny i nie przenosi wibracji na stropy budynku.

Alesis Crimson MESH Kit II (100% siateczkowy pady) to półprofesjonalna perkusja elektroniczna wyposażona w głębokie pady siateczkowe, które zapewniają bardzo realne odbicie, bezgłośność, a do tego moduł rozszerzony o próbki dźwiękowe z zawodowego zestawu Alesis Strike. Duży pad werbla osadzony na statywie i dodatkowy pad talerzowy w zestawie.

Alesis Strike - najwyższy długo oczekiwany model Alesisa, którym marka walczy o przychylność Pro-drummerów. Moduł wyposażony seryjnie w ponad 1600 próbek brzmieniowych, z możliwością dodawania własnych poprzez port SD/USB, mnogością portów do obsługi zewnętrznych urządzeń, 4,3 calowym wyświetlaczem LCD.

pixel