Miotełki Promark

( ilość produktów: 6 )

Marki Promark perkusistom przedstawiać nie trzeba. Wszyscy dobrze wiedzą, że jest to jeden z najbardziej popularnych producentów pałek. Na całym świecie grają nimi rozpoznawalne gwiazdy muzyki oraz całe rzesze perkusistów amatorów. Wysoką jakość swoich  produktów Promark zawdzięcza nowoczesnym technologiom produkcji, szczegółowej kontroli jakości oraz regularnie wprowadzanym innowacjom. ProMark to firma z prawdziwie amerykańskim rodowodem. Marka należy do korporacji Daddario, która pod swoimi skrzydłami ma takie marki jak Evans, HQ Percussion, ProMark i Puresound. Do tego zajmują się produkcją wiodących akcesoriów do sprzętów gitarowych jak np. PlanetWaves czy też struny. Miotełki perkusyjne Promark stają się coraz bardziej popularne wśród perkusistów na świecie.

Miotełki perkusyjne Promark - jakie wybrać?

Miotełki Promark metalowe czyli takie ze stalowymi pręcikami to najbardziej popularny rodzaj miotełek perkusyjnych. Używane od zawsze do jazzu, ballad czy po prostu lekkiego grania. Dają klasyczne brzmienie, niską głośność oraz artykulację, która różni się w zależności od wagi miotełek. Promark sprytnie podzielił swoje miotełki kierując się wagą i sztywnością pręcików co ma przełożenie na efekt brzmieniowy. Najlżejsze z nich obecnie to miotełki perkusyjne ProMark Jazz TB3. To najbardziej klasyczne, miotełki chowane w ofercie producenta. Lekkie pręciki stalowe zapewniają szybką reakcję i niską głośność. ProMark Jazz TB3 świetnie nadają się do jazzu i lekkiego grania pełnego niuansów brzmieniowych. Następne to Classic TB4 o średnio-twardych pręcikach. ProMark Classic TB4 to wysokiej jakości uniwersalne miotełki Promark. Zaraz po nich znajdziemy ProMark General TB5, które mają grubsze pręciki czym zapewniają większą głośność. O ile do tradycyjnego jazzu mogą być zbyt głośne to już do nowoczesnego beat'owego grania nadają się wyśmienicie. Najcięższe z rodziny miotełek metalowych są miotełki ProMark Heavy TB6. To idealny wybór jeśli potrzebujesz głośnych i wytrzymałych miotełek.

W ofercie Promarka nie mogło zabraknąć miotełek nylonowych. Ten rodzaj miotełek perkusyjnych staję się coraz bardziej popularny dzięki stałemu poszukiwaniu nowych brzmień w świecie perkusyjnym. Miotełki perkusyjne Promark nylonowe sprawdzą się wyśmienicie zarówno na zestawie perkusyjnym jak i na wszelkich bębnach etnicznych i cajonach. Mamy do wyboru dwie twardości. ProMark Light Nylon B400 czyli lżejsze i cichsze oraz ProMark Heavy Nylon B600 - głośniejsze i jaśniej brzmiące.

Promark to znana i ceniona marka w świecie perkusyjnym, która zyskała szacunek bębniarzy dzięki doskonałej jakości swoich pałek. Nie inaczej jest w przypadku miotełek, które przekonują jakością wykonania, ergonomią i wytrzymałością.

pixel