Alesis Turbo Mesh Kit

2019-01-18
Alesis Turbo Mesh Kit

Ciche naciągi siateczkowe szturmem wdarły się do segmentu średniego perkusji elektronicznych. Oddają one dużo większy realizm oraz są cichsze względem swoich gumowych odpowiedników. Połączenie markowego produktu, bardzo przystępnej ceny, naciągów siateczkowych i bezgłośnych kontrolerów to pełny uśmiech na twarzy osoby grającej jak i domowników. Alesis jako pierwszy wypuszcza siateczkową perkusję elektroniczną idealną do rozpoczęcia swojej przygody z perkusją.

Perkusja elektroniczna Alesis Turbo Mesh Kit

Siateczkowe pady Alesis Turbo Mesh

Firma Alesis wprowadziła do oferty model Alesis TURBO Mesh Kit, którego wszystkie pady wyposażone zostały w niemal bezgłośne naciągi siateczkowe. Do tego zamiast klasycznego i głośnego rozwiązania z mechanizmem bębna basowego, zastosowano tutaj dwa niezależne kontrolery, które nie wytwarzają prawie żadnych wibracji i hałasów. Wibracje nie są przenoszone na elementy konstrukcyjne domu czy mieszkania. Dzięki temu głuchy łomot, który do tej pory towarzyszył graniu na perkusji elektronicznej został niemal całkowicie wyeliminowany.

Pady siateczkowe Alesis Turbo Mesh Kit

Cisza i duża mobilność

To bardzo dobry ruch ze strony firmy Alesis. Realizm gry osiągany już w najbardziej optymalnej cenowo wersji, znacząco przyspiesza naukę gry na zestawie perkusyjnym i zwiększa komfort osoby ćwiczącej. Dzięki śrubom strojącym możemy indywidualnie dobrać napięcie membrany siateczkowej, a dzięki temu zmniejszyć lub zwiększyć odbicie pałeczki. Rama perkusji Alesis TURBO Mesh jest w pełni ustawna i da się ją ustawić pod wzrost dziecka jak i osoby dorosłej. Prawa i lewa kolumna ramy jest ruchoma, dzięki temu po skończonej grze bardzo szybko można zestaw złożyć do dość płaskiej postaci.

Bezgłośny mechanizm stopy i hi-hatu

Moduł, serce perkusji elektronicznej

Sercem zestawu jest moduł Alesis Turbo, który jest bliźniaczą konstrukcją serii DM Lite. 120 brzmień, 10 gotowych do użycia zestawów perkusyjnych i 30 wbudowanych utworów. Moduł jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny. Włączając perkusję Alesis Turbo Mesh Kit poruszamy się po wszystkich możliwościach odruchowo.

Do zestawu dołączone są też pałeczki. Radzimy od razu je wyrzucić :) Tutaj producent się nie popisał i dołożył bardzo lekkie i mizerne pałeczki, które zostawiają ślady na naciągach siateczkowych.

Moduł perkusji elektronicznej Alesis Turbo Mesh Kit

2 lata gwarancji i instrukcją w języku polskim

Jeśli już zapadła decyzja zakupowa pamiętaj aby nabyć zestaw z krajowej sieci dystrybucyjnej. Dzięki temu w przypadku konieczności skorzystania z gwarancji będzie ona realizowana w serwisie w Polsce. Serwis w Polsce realizuje support gwarancyjny wyłącznie dla produktów kupionych w Polsce. Perkusja objęta jest 2 letnią gwarancją. Instrukcja obsługi w języku polskim.

Polecane

Alesis Turbo Mesh Kit - Perkusja elektroniczna

Alesis Turbo Mesh Kit - Perkusja elektroniczna

1 699,00 zł brutto1 339,00 zł brutto
pixel