Ludwig Acrolite

( ilość produktów: 5 )

Seria werbli Ludwig Acrolite, powstała z myślą o uczczeniu 50 lat historii. Zainicjowana w 1963 roku po zmianie korpusu werbla Supra-Phonic na lekkie aluminium, seria Acrolite nadal kusi swoją wyjątkową jakością. W tej wyjątkowej edycji, korpusy aluminiowe w wykończeniu szczotkowanego aluminium powracają do korzeni, przywracając oryginalny blask.

Oryginalny Acrolite, z bezszwowym korpusem aluminiowym o wymiarach 14"x5" i 8 klamrami Classic, zdobył uznanie zarówno wśród studentów, jak i profesjonalistów. Teraz dostępny również w wersji 14"x61⁄2" z 10 klamrami Classic.

Modele werbli serii Acrolite wyróżniają się oryginalnymi korpusami aluminiowymi, a stalowe elementy wykończenia imitują aluminiowy wygląd. Chrom ogranicza się do śrub napięciowych i dźwigni strainera P85, dodając klasyczny akcent. Alternatywnie, Classic oferuje kontrastujące chromowane elementy, zachowując sprawdzone klamry Classic z solidniejszymi obręczami o grubości 2,3 mm.

Brzmienie aluminium jest bardziej muzyczne niż stalowe, zapewniając unikalny charakter tej serii werbli.

Klasyka, trwałość i efektywność – te werble są nie tylko hołdem dla 50-letniej historii Acrolite, ale również wyjątkową okazją dla miłośników dźwięku.

pixel