31.05 (piątek) - DC CZYNNE, WYSYŁKI ODBYWAJĄ SIĘ

ProMark

( ilość produktów: 71 )

Promark to bogata oferta wysokiej jakości pałek perkusyjnych. Dobrze znana na polskim rynku firma oferuje szeroki asortyment popularnych modeli pałek w przeróżnych odmianach, a także sporo modeli specjalnych oraz sygnowanych.

Pałki Promark to, jak u każdego producenta, popularne modele takie jak 7A, 5A, 5B i 2B, jednak w Promarku mnogość opcji każdego z nich może przysporzyć zawrotu głowy. Seria podstawowa to pałki wykonane z amerykańskiej hickory, lakierowane o profilu Forward czyli ważone na przód pałki. Takimi pałkami jest np. model 5A o symbolu TX5AW. Poszczególne modele występują także jako wersje Rebound czyli pałki charakteryzujące się dłuższym taperem (zwężeniem w kierunku główki), a co za tym idzie środkiem ciężkości przeniesionym w stronę rękojeści. Zapewnia to lepsze odbicie pałki i kontrolę w średniej i niskiej dynamice gry. Oczywiście podstawowe modele pałek występują także z nylonową główką. Pałki posiadające nylonowe główki dają jaśniejsze brzmienie talerzy a sama główka nie zużywa się tak szybko jak drewniana.

Kolejna odmiana to pałki oznaczone jako ActiveGrip. Pałki pokryte warstwą specjalnego lakieru, który wraz ze zmiana temperatury zwiększa przyczepność pałek do dłoni grającego. Świetne rozwiązanie dla osób mających problemy z utrzymaniem pałek we właściwej pozycji podczas ekspresyjnej gry na bębnach. Promark ActiveGrip występują w dwóch wersjach kolorystycznych, czarna i clear.

Seria FireGrain to ciekawe rozwiązanie na poprawę wytrzymałości i żywotności pałek perkusyjnych. Pałki te wykonane są z hickory hartowanej ogniowo. Proces wykonywany jest na specjalnej maszynie, która opala pałki i wysuszając je, utwardza drewno i nadaje charakterystyczny wygląd.

Promark znany jest z produkcji pałek z japońskiej odmiany dębu Shira Kashi. Drewno dębowe jest cięższe, mniej elastyczne i bardziej wytrzymałe niż hickora. Pałki tego typu wybierają perkusiści preferujący cięższe pałki. Oprócz typowych modeli także niektóre pałki sygnowane wykonane są z dębu Shira Kashi.

Marka z wieloletnim doświadczeniem, bardzo bogatą ofertą i nastawieniem na ciągłe poszukiwania i poszerzanie oferty. Wysoka jakość i świetna grywalność pałek Promark zyskała sobie wielu oddanych fanów na całym świecie

pixel