Pellwood

( ilość produktów: 57 )

Pellwood to renomowana manufaktura która produkuje w Czechach pałki perkusyjne.

Pałki perkusyjne Pellwood są wykonane z najlepszych gatunków drewna, w szczególności amerykańska hickora, co pozwala na uzyskanie doskonałej trwałości i wytrzymałości.

Firma ta oferuje różne modele pałek, które różnią się grubością, co pozwala na wybór produktu idealnie dopasowanego do indywidualnych preferencji każdego perkusisty.

Pałki Pellwood oferują doskonałą jakość dźwięku i powtarzalność wagową w serii Premium. Są one idealnym narzędziem do grania zarówno na akustycznych, jak i elektronicznych zestawach perkusyjnych. Firma ta oferuje także specjalne modele pałek, które są dedykowane dla określonych stylów muzycznych, jak np. jazz, rock czy metal.

W ofercie firmy Pellwood znajdują się także pałki perkusyjne wykonane z nietypowych materiałów, takich jak np. bambus, które służą do cichszego grania. 

Firma Pellwood to także innowacyjna firma, która nie boi się eksperymentować i wprowadzać na rynek nowe rozwiązania technologiczne. 

Na uwagę zasługuje seria X-Line, która oferuje pałki o bardzo wysokiej jakości w porównaniu do konkurencji w bardzo przystępnej cenie.

Jeśli więc szukasz doskonałych pałek perkusyjnych, które pozwolą Ci uzyskać doskonałe brzmienie i precyzję podczas grania, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Pellwood. Produkty tej marki to gwarancja najwyższej jakości i doskonałego wykonania.

pixel