Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Werble Dixon Artisan, Cornerstone: klonowe, akrylowe

( ilość produktów: 7 )

Werble Dixon to instrumenty dobrze znanej marki na polskim rynku. Przez perkusistów Dixon został doceniony przede wszystkim za niedrogi i niezawodny hardware oraz części zamienne do perkusji. Warto zwrócić uwagę także na werble, które w ofercie producenta stanowią bardzo zróżnicowaną ofertę. Świetne instrumenty, w często bezkonkurencyjnej cenie, przykuwają oko także nietuzinkową stylistyką. Serie takie jak Artisan czy Cornerstone zapracowały na dobrą opinię jakością brzmienia i wykonania. Dixon coraz śmielej sięga także po różne materiały, łączy rodzaje drewna oraz odważnie eksperymentuje z wykończeniem swoich instrumentów. 

Profesjonalne werble Dixon

Najwyższą serią werbli Dixona jest Artisan. Werble wykonane z najlepszych materiałów i z największą dbałością. Zwykle wyposażone fabrycznie w najlepsze zawodowe naciągi z oferty Evansa. W kolekcji poza standardowymi modelami wykonanymi z różnych gatunków drewna, stali czy aluminium znajdziemy także werble sygnowane. Dobrym przykładem są dwa modele Gregg Bissonette Signature.

Seria Cornerstone to spory wybór zawodowych werbli, które sprawdzą się na żywo oraz w studio. W tej serii znajdziemy werble klonowe, hybrydowe ale też stalowe i aluminiowe. Ofertę dopełniają instrumenty akrylowe o wyjątkowym wyglądzie. Kilka modeli posiada obręcze drewniane co czyni ofertę Dixona jeszcze bogatszą. Cornerstone to seria, która oferuje szeroką paletę brzmieniową i bardzo ciekawy design instrumentów.

Dużą popularnością cieszy się seria Classic znana przede wszystkim z przystępnych cenowo werbli klonowych. Są one oferowane w przeróżnych rozmiarach, od głębokich 14x8 po małe efektowe werble piccolo o średnicy 12 i 10?. Zastosowanie korpusów klonowych w tym przedziale cenowym zwykle się nie zdarza, ale Dixon po raz kolejny dowiódł, że jest to możliwe.

Werble marki Dixon to bardzo ciekawa propozycja stosunkowo niedrogich instrumentów, które zaskakują swym brzmieniem. Dixon zyskuje coraz większą popularność nie tylko ze względu na dobrej jakości hardware, ale także werble oraz zestawy perkusyjne. Werbel Dixon to instrument niedrogi, ale oferujący bardzo dobre brzmienie.

pixel