Perkusja Tama Starclassic Performer BB

( ilość produktów: 6 )

Perkusja Tama Starclassic Performer B/B otwiera szeroką paletę modeli z serii Starclassic – w pełni zawodowej kierowanej do profesjonalistów znających swoje potrzeby i preferencje brzmieniowe.

 

Skrót B/B odnosi się do drewna użytego do budowy korpusu i oznacza charakterystyczną dla marki Tama hybrydę brzozy i bubingi. Połączono dzięki temu klasyczne składowe brzmienia obu tych gatunków drewna – skoncentrowany atak brzozy z pełnym brzmieniem bubingi tworząc instrument o bardzo plastycznym i potężnym brzmieniu.

 

Perkusja Tama Starclassic Performer B/B jest doskonałym uzupełnieniem serii Maple, oraz Bubinga, trafiającym praktycznie w środek ich charakterystyk i mogącą się pochwalić wielkim gronem zakochanych w jej brzmieniu perkusistów.

Korpus Performera B/B to hybryda czterech warstw brzozy na zewnątrz, oraz trzech bubingi wewnątrz o łącznej grubości w przypadku tomów 7mm, a bass drumu odpowiednio czterech /pięciu dających 8mm.

 

Tama Starclassic Performer B/B Shells

 

 

Szukając wymarzonego Starclassica Performera B/B mamy możliwość wyboru wśród trzech rodzajów wykończeń:

 

Tama Starclassic B/B wykończenia 2017

 

Zestawy z roku 2016 posiadają osprzęt w pełni zaczerpnięty z customowego modelu STAR. Seryjnie zostały wyposażone w system Quick-Lock, Tom Holder MTH1000 (w przypadku bass drumów dziurawionych), który uzupełnił stosowany nadal hardware klasyczny dla serii Starclassic.

 

TamaStarclassic Quick lock tama starclassic quick lock tama MTH1000

 

Dostępne są trzy podstawowe (predefiniowane) konfiguracje zestawów:

 

PR/PP/PS32 - BD 22x16 (niedziurawiona), TT 12x8, FT 16x16

Tama Starclassic Performer B/B PP32

PR/PP/PS42 - BD 22x18 (z gniazdem do Tom Holdera), TT 10x8, TT 12x9, FT 16x14

Tama Starclassic Performer B/B PP42

PR/PP/PS52 – BD 22x18 (niedziurawiona), TT 10x6,5, TT 12x7, FT 14x12, FT 16x14

Tama Starclassic Performer B/B PP52

 

Jak przystało na narzędzie profesjonalistów, na gotowych zestawach się nie kończy. Na specjalne indywidualnie wyceniane zamówienie, możemy stworzyć własny wymarzony zestaw dobierając każdy element osobno z bardzo szerokiej palety rozmiarów.

 

starclassic performer sizes

 

O dostępność poszczególnych konfiguracji pytaj sprzedawcy, informację uzyskasz "od ręki".

 

 

Cena
-
pixel