Tama Starclassic Bubinga

( ilość produktów: 3 )

Perkusje Tama Starclassic Bubinga zostały wycofane z produkcji na początku 2019 roku.

Starclassic Bubinga stała się w świadomości perkusyjnej wizytówką marki Tama. Zawodowe zestawy których korpusy zbudowane z tego egzotycznego drewna znalazły masę zwolenników wśród profesjonalnych muzyków i są obiektem westchnień niejednego młodego bębniarza. Piękna prezencja serii Tama Starclassic Bubinga znajduje odzwierciedlenie w jakości wykonania, oraz brzmienia.

 

starclassic bubinga shell

 

Bubinga jest egzotycznym występującym jedynie w tropikalnej Afryce drzewem, o drewnie dużo większej gęstości niż w przypadku klasycznych klonu, lub brzozy. Marka Tama lubująca się w eksperymentowaniu różnymi gatunkami drewna wyniosła bubingę na swoisty piedestał materiałów używanych do produkcji bębnów. Brzmienie zestawu zachwyca głębią, wielką ilością niskich składowych, nie gubiąc równocześnie czytelności, wyczuwalny jest bowiem wyraźnie "atak" każdego z tomów.

 

Zestaw osiągalny jest w 17 wersjach kolorystycznych, oraz dwóch kolorach osprzętu (chrom, lub black nickel), o ich dostępność pytaj sprzedawcy:

 

Tama Starclassic Bubinga 2017

 

 

Producent przygotował trzy konfiguracje podstawowe (predefiniowane), zapytaj o dostępność, część z nich czeka na wysyłkę, na niektóre trzeba trochę poczekać.

 

BG32 - BD22x16, FT16x16, TT12x8

Tama Starclassic Bubinga BG32

BG42 - BD22x18, FT16x14, TT12x9, TT10x8

Tama Starclassic Bubinga BG42

BG52 - BD22x18, FT16x14, FT14x12, TT12x9, TT10x8

Tama Starclassic Bubinga BG52

 

Jak przystało na półkę w pełni zawodową, podstawowe zestawy są punktem wyjścia, ale nie ostatecznością. Tama przygotowała bogatą paletę rozmiarów, z którym sami możemy złożyć wymarzony, indywidualnie wyceniony przez producenta instrument i stworzyć jedyną, praktycznie niepowtarzalną Twoją Tamę Starclassic Bubinga.

 

tama starclassic bubinga sizes

 

 

 

pixel