Perkusje elektroniczne Yamaha

( ilość produktów: 7 )

Yamaha to jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych producentów zestawów perkusji elektronicznych. Dzięki oferowanej przez firmę jakości stawianej za wzór dla innych producentów. Elektroniki Yamahy nie należą do najtańszych, jednak jakość zarówno wykonania, zastosowane nowatorskie patenty oraz świetne brzmienia uzasadnia i osładza konieczność wydania większej ilości środków.

 

Oferta Yamahy jest niebywale bogata i każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie sprzęt odpowiadający jego oczekiwaniom. Klasyfikowana jest w odniesieniu do modułów brzmieniowych które są sercem tych zestawów.

 

Seria oparta na module Yamaha DTX400 (DTX400K, DTX450K) to znakomity zestaw ćwiczeniowy, oferujący te same próbki brzmieniowe które dostępne są nawet w najwyższych modelach.

 

yamaha DTX400

 

Seria oparta na module Yamaha DTX502 (DTX522K, DTX542K) bębny dobre zarówno do ćwiczeń, lub jako zamiennik/uzupełnienie perkusji akustycznej w sytuacjach trudnych akustycznie.

 

yamaha DTX502

 

Seria oparta na module Yamaha DTX700 (DTX700K, DTX750K) zawodowe bębny elektroniczne, profesjonalny instrument studyjny, oraz koncertowy.

 

yamaha DTX700

 

Najwyższa seria Yamaha DTX900 (DTX900K, DTX950K) – kwintesencja możliwości marki, sceniczny potwór, zaawansowane narzędzie do nagrywania ścieżek bębnów, i nie tylko.

 

yamaha DTX900

pixel