Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Roland VAD504

Jeśli potrzebujesz zestawu perkusyjnego, który łączy w sobie najlepsze cechy akustycznego i elektronicznego brzmienia, to VAD504 będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Zestaw składa się z pięciu elementów, w tym drewnianych korpusów o pełnej głębokości i średnicy, które są pokryte atrakcyjnymi okładami i zamontowane na podwójnie wzmocnionych chromowanych statywach.

Technologia cyfrowych czujników firmy Roland oraz dynamiczny moduł perkusyjny TD-27 zapewniają niesamowitą jakość brzmienia i reakcję na miarę. Dzięki temu każde uderzenie, nuta ghost, roll i swell są w pełni odtwarzane w niesamowitych detalach, co pozwala na jeszcze większą ekspresję.

VAD504 to ulepszona wersja popularnego modelu VAD503, który dodaje cyfrowy hi-hat dla jeszcze większej kontroli nad brzmieniem, a także wytrzymałe statywy na talerze odziedziczone po flagowym modelu VAD706. Moduł TD-27 również został zaktualizowany, aby oferować nowe zestawy i próbki, rozszerzone opcje przetwarzania i wiele więcej. Dzięki temu VAD504 to nie tylko piękny i opływowy zestaw perkusyjny, ale również zaawansowany system perkusyjny z wieloma funkcjami i możliwościami.

Zapraszamy do zapoznania się z VAD504 - wspaniałym zestawem perkusyjnym, który zapewni wciągające i autentyczne doświadczenia z perkusją akustyczną. Zbudowany z drewnianych korpusów o pełnej głębokości i średnicy, ten pięcioczęściowy zestaw to prawdziwe dzieło sztuki, którego wygląd i brzmienie z pewnością przyciągną uwagę. 14-calowy werbel ze stali, 10-calowy tom, 14-calowy floor tom i 20-calowa centrala, wszystkie wykonane z pełnych powłok drewnianych, zapewniają głębokie, ciepłe i autentyczne dźwięki, które zadowolą najbardziej wymagających perkusistów.

Pełen zestaw talerzy obejmuje 14-calowy V-Hi-Hat, 14-calowy crash (o cienkim profilu i teksturowanym wykończeniu) oraz 18-calowy ride, które zapewnią doskonałą grywalność i naturalny wygląd na scenie. Dzięki znajomemu układowi i inspirującej grywalności wysokiej klasy, VAD504 zapewnia wspaniałe doświadczenia perkusyjne dla każdego perkusisty.

Cyfrowy pad hi-hatu, ride i werbla

Nowoczesne cyfrowe pady firmy Roland to krok naprzód w elektronicznej perkusji. Zaawansowane czujniki w cyfrowym werblu, talerzu ride i padach hi-hat doskonale współpracują z modułem TD-27, zapewniając niesamowitą definicję i szczegółowość.

Dzięki błyskawicznemu wykrywaniu, możliwe jest granie wszystkimi naturalnymi technikami akustycznymi, w tym wyciszanie ride jednym dotknięciem palca oraz płynne przełączanie między grą na naciągu, obręczy i z techniką cross stick na werblu. Elektroniczny hi-hat, model VH-14D, to jeszcze jeden element zestawu, który wyróżnia się niezrównaną czułością na dotyk, zróżnicowaniem tonalnym i rozdzielczością otwarcia/zamknięcia.

Naciągi siateczkowe z naturalnym odbiciem

Roland zapewnia naturalne odczucie perkusji akustycznej dzięki wyjątkowej technologii. Wielowarstwowe i regulowane naciągi siateczkowe zapewniają autentyczne wrażenie z gry, pozwalając na dostosowanie odbicia do własnego stylu gry. Kiedy bijak uderza w specjalnie zaprojektowaną centralę, powietrze wewnątrz powłoki jest fizycznie poruszane, co powoduje powstanie ciśnienia powietrza i oporu. Dzięki temu gracz może poczuć się jak podczas grania na tradycyjnej, akustycznej centrali. W ten sposób, gra na elektronicznej perkusji staje się bardziej naturalna i satysfakcjonująca.

Prismatic Sound Modeling - Kiedy elektronika zaczyna brzmieć jak człowiek

Jeśli jesteś ambitnym perkusistą, który poszukuje najwyższej jakości brzmienia, moduł brzmieniowy TD-27 z Prismatic Sound Modeling jest dla Ciebie idealnym wyborem. Dzięki unikalnej technologii Roland możesz zanurzyć się w świat pełnych emocji i dynamicznych brzmień instrumentów akustycznych, które zachwycają i inspirują.

Roland zaczyna od próbkowania najwyższej jakości bębnów, perkusji i talerzy, a następnie używa zaawansowanej technologii Prismatic Sound Modeling do ożywienia ich brzmienia. To nie jest po prostu próbkowanie dźwięku, ale przekształcanie go w pełne instrumenty, które oddają niuanse i szczegóły, które są charakterystyczne dla akustycznych odpowiedników.

Dzięki temu, gdy uderzasz w bęben lub talerz, nie grają tylko dźwięki, ale całkowicie oddane brzmienie instrumentu, reagujące na każdą Twoją wibrację i podanie siły. Prismatic Sound Modeling Roland umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby brzmień i niespotykanych dotąd możliwości wyrazu, które pozwalają Ci grać dokładnie tak, jak chcesz.

Jeśli szukasz maksymalnego realizmu i autentyczności w swojej grze perkusyjnej, moduł brzmieniowy TD-27 z Prismatic Sound Modeling jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Odkryj nowe światy brzmień i idź głębiej w swoją muzykę dzięki tej wyjątkowej technologii.

TD-27 to nowoczesny moduł perkusyjny, który oferuje użytkownikom jeszcze więcej brzmień i mocy. W zestawie fabrycznym znajduje się aż 75 różnych zestawów, w tym 10 zupełnie nowych i ulepszone wersje trzech najpopularniejszych zestawów z poprzedniego wydania. Dodatkowo, moduł TD-27 umożliwia łączenie nowych, wstępnie załadowanych próbek z zestawami fabrycznymi lub własnymi ustawieniami. Możliwości nakładania warstw zostały rozszerzone, a opcje kompresji równoległej i ulepszony kształt transjentów umożliwiają bardziej zaawansowane kształtowanie dźwięku. Interfejs modułu został również ulepszony, co pozwala na szybsze tworzenie brzmień. Wszystko to sprawia, że TD-27 to wspaniały moduł dla perkusistów, którzy poszukują jeszcze większej różnorodności brzmień i kontroli nad dźwiękiem.

Sprawdzi się na scenie jak i w studio

VAD504 to doskonały wybór dla perkusistów, którzy potrzebują wszechstronnych połączeń zarówno na scenie, jak i w studio. Moduł TD-27 zapewnia wiele opcji łączności, dzięki którym można uzyskać fantastyczne brzmienie zarówno podczas występów na żywo, jak i podczas nagrywania. Moduł TD-27 posiada dwa bezpośrednie wyjścia, dzięki którym można wysyłać dźwięki z poszczególnych elementów zestawu (np. stopy, werbla) do konsoli audio w celu niezależnego miksowania. Ponadto, interfejs audio USB umożliwia łatwe nagrywanie i produkcję muzyki za pomocą komputera, a dostępne 28 kanałów audio pozwala na rozbudowane nagrywanie i miksowanie. Wszystko to zintegrowane jest z funkcją obsługi MIDI, dzięki czemu można synchronizować urządzenie z innymi oprogramowaniami komputerowymi i wyzwalanie dźwięków w nich.

pixel