Płatności

 << powrót

 

Jakie formy płatności oferuje drumcenter.pl

Która forma płatności jest najlepsza?

Skąd wziąć numer konta i dane do wpłaty?

Czy można za zakupy płacić kartą?

Czy mogę samodzielnie zmienić formę płatności?

 

do góry  Jakie formy płatności oferuje drumcenter.pl?

 

Sklep internetowy DrumCenter.pl z Bydgoszczy umożliwia płatności:

1. Przelew (przedpłata)

Zamówiony towar wysyłamy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. W tytule przelewu należy wpisać identyfikator (numer) zamówienia, brak takiej informacji może spowodować opóźnienia w jego realizacji.

 

Wszelkie dane do przelewu otrzymają Państwo drogą mailową. Na przelew z Państwa strony oczekujemy do 5 dni roboczych od momentu wysłania danych do przelewu. Brak wpłaty w tym terminie skutkuje anulowaniem zamówienia.


2. Pobranie (płatność przy odbiorze)
Należność za złożone zamówienie kupujący uiszcza w momencie odbioru przesyłki u kuriera, listonosza lub na poczcie. Jest to najszybsza forma realizacji zamówienia.

3. Gotówka lub karta płatnicza w siedzibie sklepu DrumCenter.pl w Bydgoszczy

 

 

4. Sprzedaż ratalna przez internet lub w sklepie stacjonarnym DrumCenter w Bydgoszczy (Santander / CA Raty)

 

 

 

do góry   Która forma płatności jest najlepsza?

 

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od osobistych preferencji i upodobań, jednak większość klientów korzysta z formy płatności za pobraniem (płatność przy odbiorze)  jako najszybszej formy otrzymania zamówienia (nie trzeba czekać na zaksięgowanie). Taką formę także my preferujemy, gdyż jesteśmy w stanie niemal natychmiastowo zrealizować zamówienie, a chcemy aby czas od momentu złożenia zamówienia do jego pełnej realizacji i otrzymania przez Państwa był jak najkrótszy.

 

 

do góry Skąd wziąć numer konta i dane do wpłaty?

 

Dane do wpłaty jak i numer konta może podejrzeć w dziale kontakt. Prosimy jednak nie dokonywać samodzielnie przelewów przed otrzymaniem od naszej obsługi tytułu wpłaty. Tytuł wpłaty umożliwia nam szybkie rozpoznanie, czego dana płatność dotyczy. Błędny tytuł przelewu potrafi znacząco opóźnić lub wręcz uniemożliwić realizację zamówienia.

 

 

do góry Czy można za zakupy płacić kartą?

 

W naszym sklepie stacjonarnym można płacić kartami płatniczymi Visa i Master Card. Nasz sklep internetowy na chwilę obecną nie posiada takiej opcji.

 

 

do góry Czy mogę samodzielnie zmienić formę płatności?

Po złożeniu w naszym sklepie zamówienia nie ma możliwości, aby samodzielnie dokonać zmiany formy płatności. W celu zmiany formy płatności należy skontaktować się z nami, a nasz pracownik dokona stosownych zmian.  Pamiętać należy, że kiedy zamówienie jest już w trakcie realizacji lub gotowe do wysyłki zmiana formy płatności nie jest możliwa.

Prosimy zatem o przemyślane wybieranie form płatności.

  

pixel